Aplikácia

strawberry botoxu

KROK 1

BOTOXOVÉ OŠETRENIE

Umyte vlasy 2-3krát, aby ste ich dôkladne očistili od akýchkoľvek stylingových produktov a nečistôt, môžete použiť hĺbkovo čistiaci šampón. Vysušte vlasy pomocou uteráka, aby ostali vlasy vlhké. Produkt nanášajte dôkladne, pásik po pásiku 1-2 cm od pokožky hlavy. Prečešte pramene tenkým hrebeňom a prebytočný zvyšok na hrebeni naneste späť na ten istý prameň a vmasírujte. Po niekoľkých minútach skontrolujte, či sa prípravok vstrebal do vlasov a v prípade potreby naneste prípravok do prameňov.

Botox by sa mal nanášať v dostatočnom množstve, aby pramene vlasov neboli suché. Nechajte pôsobiť 20 minút, potom vlasy rozdeľte na sekcie a pomocou infračerveného žiarenia prechádzajte po tenkých prameňoch vlasy 4-5krát.

KROK 2

neutralizačná maska

Po uplynutom čase vlasy dôkladne opláchnite z prípravku. Potom naneste masku Strawberry Mask (Jahodová maska) od polovice vlasov, najmä na končeky, vmasírujte a nechajte 10 minút pôsobiť. Dôkladne umyte/osušte a upravte podľa potreby.

dôležité informácie

V prípade, že nemáte prístroj s infračerveným žiarením môžete použiť saunu alebo klimazón. Potom predĺžte dobu pôsobenia prípravku na vlasoch na 40 minút. Po ošetrení je možné použiť žehličku na vlasy podľa potreby. Strawberry botox (Jahodový botox) je termoaktívna kúra, čo znamená, že vlasy by mali byť po umytí dôkladne vysušené. Po umytí je dôležité vlasy opatrne a šetrne vysušiť pomocou uteráka, následne ich vysušiť letným a nakoniec studeným prúdom vzduchu, ktorý navyše umožní uzavretie vlasovej kutikuly.

Starostlivosť o vlasy po ošetrení

Po botoxovom ošetrení odporúčame na domáce použitie šampón a masku zo série Mango alebo Maracuja a v prípade, že chcete zachovať studený odtieň vo vlasoch, odporúčame novinku šampón a masku Blueberry so studeným tónovacím pigmentom.