Aplikácia

coconut a pineapple botoxu

KROK 1

BOTOXOVÉ OŠETRENIE

Umyte vlasy ľubovoľným šampónom a vysušte vlasy približne na 80%. Coconut botox alebo Pineapple botox (Kokosový alebo Ananásový botox) aplikujte 1-2 cm od korienkov po celej dĺžke vlasov. Produkt je potrebné dôkladne zapracovať, hrebeň so širokými zubami je skvelá pomôcka.

Pre blond, melírované a jemné vlasy nechajte prípravok pôsobiť 30 minút, pre normálne a farbené vlasy 40 minút. Po uplynutí času opláchnite letnou alebo studenou vodou.

KROK 2

neutralizačná MASKA

Naneste neutralizačnú masku a nechajte pôsobiť 5 až 10 minút, potom dôkladne opláchnite.

Pomocou kefy vyfúkajte vlasy od korienkov po končeky. Po vysušení vlasy rozdeľte na tenké pramene a pomocou žehličky vlasy prežehlite približne 10x, kým uvidíte lesk vo vlasoch.

POČET PREŽEHLENÍ A TEPLOTA MUSIA BYŤ ZVOLENÉ PRIMERANE PRE KAŽDÝ TYP VLASOV

Dávajte pozor na jemné a narušené vlasy, teplota by nemala presiahnuť 170°C, na citlivých vlasoch s vysokou pórovitosťou môžete pracovať pri 150°C. Vlasy so strednou pórovitosťou 170-190°C, nízka pórovitosť, husté a kučeravé vlasy 190-200°C.

PRE KAŽDÝ TYP VLASOV UROBÍME PRIBLIŽNE 10 PREŽEHLENÍ

Je potrebné vlasy neumývať a udržiavať suché minimálne 48 hodín po ošetrení. Pri aplikácii neutralizačnej masky môžu vlasy zozelenať, tento efekt je len dočasný a nepretrváva ani po umytí. Stáva sa to vtedy, keď je vo vode vysoký obsah železa.

dôležité informácie

Coconut botox (Kokosový botox) a Pineapple botox (Ananásový botox) sú termoaktívne kúry, čo znamená, že vlasy by mali byť po umytí dôkladne vysušené. Po umytí je dôležité opatrne a šetrne vysušiť vlasy pomocou uteráku, následne ich vysušiť letným vzduchom a nakoniec studeným vzduchom, ktorý navyše umožní uzavretie vlasovej kutikuly.

Starostlivosť o vlasy po ošetrení

Je nevyhnutné používať šampóny bez silných čistiacich účinkov. V prípade používania drogériovej kozmetiky s obsahom soli, sulfátmi a pod., nemôže výrobca ani osoba vykonávajúca kúru niesť zodpovednosť za dlhodobé účinky.

Odporúčame balenie šampóna a masku Belleco Mango, Marakuja alebo Blueberry. Viac o produktoch nájdete na poslednej strane.